Takenrooster en Wedstrijdprogramma

 
vrijdag 03 april 2020
Waddinxveen
 
20:30
ZaalwachtGijs Haeren
 
20:30
BardienstLuca Ruggieri
Remco Verschut
 
23:30
AfsluiterChristian de Rooij
 
21:00
TafelaarsDaniel Paal
Peter Kraaijenbrink
Stijn Brooshooft
 
zaterdag 04 april 2020
Gouda
 
14:00
ZaalwachtTessa Molijn
 
16:30
ZaalwachtMarten Aikema
 
14:30
ScheidsrechtersRemko Hummels
Sude Ozcan
TafelaarsTjalle Heerema
Max Huizer
 
14:30
ScheidsrechtersJoni van de Griendt
Sade van der Bij
Tafelaars(Ouder van) Camiel Moons
Blaise Bahizire
 
16:15
ScheidsrechtersLennart Heijmans
Marten Aikema
TafelaarsMark Weringh
Casper Veth
 
16:15
ScheidsrechtersSven de Jong
Marten de Vries
TafelaarsGuus Hulst
Pepijn Hitzert
 
18:00
ScheidsrechtersNiels Scheps
Jeroen Poldervaart
TafelaarsPaolo Toma
Tom McCormack
 
zaterdag 11 april 2020
Waddinxveen
 
12:45
ZaalwachtMartin Faling
 
12:45
Bardienst(Ouder van) Maxim Toet
(Ouder van) David Westdijk
 
13:15 X12 1-BV Hoofddorp X12 1
ScheidsrechtersEwoud Spruijt
Marijn de Jong
Tafelaars(Ouder van) Nathan Bosma
(Ouder van) Yannis Asprogerakas
 
zaterdag 11 april 2020
Uitwedstrijden
14:00 Almere Pioneers-MSE 4Almere Poort (Piere de Coubertinlaan, 1362 LA, Almere)
 
vrijdag 17 april 2020
Waddinxveen
 
18:45
ZaalwachtArco Zwijnenburg
 
18:45
BardienstTobias van Steenis
 
21:00
BardienstDavid Paal
 
21:15
AfsluiterJoep van den Meiracker
 
19:15 MSE 2-Lokomotief MSE 3
ScheidsrechtersDennis Brinkhorst
Jasper Bos
TafelaarsDaniel Paal
Stefan Breedijk
 
21:00 MSE 3-EBV Baros MSE 3
ScheidsrechtersNiek de Jong
Hugo Koetsier
TafelaarsRemco Verschut
Mark Weringh
 
zaterdag 18 april 2020
Uitwedstrijden
16:30 UBALL-M14 1Sportcentrum Oudenrijn (Europaweg, 3451 HG, Utrecht)
18:00 BV Juventus-V18 1Oost Sporthal (Fahrenheitstraat, 3112 ZM, Schiedam)
 
dinsdag 30 juni 2020
Gouda
 
08:30 MSE 1-BS Leiden MSE 3
 
13:15 M16 1-BS Leiden M16 2
 
14:30 M16 2-Lokomotief M16 2
 
14:30 M16 2-Almere Pioneers M16 2
 
14:30 X12 2-BS Leiden X12 3
 
15:15 M14 1-BV Groningen M14 1
 
16:15 MSE 2-Punch MSE 3
 
16:15 V18 1-Sportiff Company Grasshoppers British V18 2
 
16:15 V18 1-BV Voorne V18 1
 
16:15 X14 2-Cady 73 X14 1
 
17:15 M16 3-CobraNova M16 3
 
17:15 X12 2-Sportiff Company Grasshoppers X12 2
 
18:00 M18 1-Cady 73 M18 1
 
18:00 MSE 2-LUSV Basketbal MSE 2
 
18:45 M18 3-Eem 78 M18 1
 
dinsdag 30 juni 2020
Waddinxveen
 
08:30 MSE 1-Blauw-Wit MSE 1
 
12:00 X12 1-Almere Pioneers X12 1
 
12:00 X12 3-Divine X12 2
 
12:45 X12 3-BV Squirrels X12 1
 
13:30 MSE 3-Jump80 MSE 1
 
13:30 X14 2-BS Leiden X14 5
 
14:15 V14 1-Goba V14 1
 
14:15 M16 3-BS Leiden M16 4
 
16:00 M14 1-Celeritas-Donar M14 1
 
18:00 M16 1-TBG Dragons M16 1
 
19:15 MSE 3-Rotterdam-Zuid MSE 1
 
19:15 M18 2-DAS M18 2
 
20:00 M18 3-De Dunckers M18 1
 
21:00 MSE 4-UBV The Eagles MSE 1
 
dinsdag 30 juni 2020
Uitwedstrijden
08:30 Cady 73-MSE 1Sporthal De Lijster (Lijstersingel, 2902 JD, Capelle a/d IJssel)
08:30 EBV Baros-MSE 1Woudestein (Burg. Oudlaan, 3062 PA, Rotterdam)
08:30 CobraNova-M16 1Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
08:30 TBG Dragons-M14 1De Horstacker (Horstacker, 6546 EK, Nijmegen)
10:30 B.O.B.-X14 2Sporthal Carla de Liefde (Polderlaan, 3261 ZA, Oud Beijerland)
11:00 Zoebas-M18 2Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
11:00 Divine-V14 1Sporthal Oostervant (Oostervantstraat, 3021 PT, Rotterdam)
11:15 Sportiff Company Grasshoppers-X12 3Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
11:45 CBV Binnenland-MSE 3De Driesprong (Marijkesingel, 2991 BK, Barendrecht)
12:00 BC APOLLO Amsterdam-M18 1Apollohal (Apollolaan, 1077 BA, Amsterdam)
12:00 BC APOLLO Amsterdam-X12 1Apollohal (Apollolaan, 1077 BA, Amsterdam)
12:45 SVO Basketball-M18 2Sportcentrum Oudenrijn (Europaweg, 3451 HG, Utrecht)
13:00 Divine-M18 2Sporthal Oostervant (Oostervantstraat, 3021 PT, Rotterdam)
13:15 Sportiff Company Grasshoppers-V14 1Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
13:15 River Trotters-X12 3De Wielewaal (Cornelisweer, 3371 PH, Hardinxveld-G)
13:30 Vlijmscherp SVH-X12 1De Kubus (Kasteellaan, 5256 GV, Oudheusden)
14:00 HBV The Jumpers-X12 2't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
14:30 BS Leiden-M16 2Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
15:00 Woodpeckers-M18 1Sporthal De Slinger (De Slinger, 3995 DE, Houten)
15:15 De Dunckers-MSE 4Dudok Arena (Arena, 1213 NW, Hilversum)
15:30 High Five-M16 1De Drieburcht (Wagnerplein, 5011 LP, Tilburg)
15:30 BV Oegstgeest-M16 3Sporthal De Cuyl (De Voscuyl, 2341 BJ, Oegstgeest)
16:00 Goba-M18 3Oosterbliek (Wiarda Beckmanplein, 4207 NC, Gorinchem)
17:45 BC Shooters-MSE 4De Kuil (Torenvalk, 3752 SJ, Bunschoten)
18:30 BV Oegstgeest-X12 2Sporthal De Cuyl (De Voscuyl, 2341 BJ, Oegstgeest)
18:45 MBCA Amstelveen-M14 1Goudsmithal (Sportlaan 29, 1185TB, AMSTELVEEN)
19:15 EBV Baros-MSE 2Woudestein (Burg. Oudlaan, 3062 PA, Rotterdam)
19:15 B.O.B.-MSE 3Sporthal Carla de Liefde (Polderlaan, 3261 ZA, Oud Beijerland)
19:15 BC Utrecht Cangeroes-M18 3Sporthal Lunetten (Zwarte Woud, 3524 SG, Utrecht)
20:00 Zoebas-MSE 2Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)

LET OP: ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN OPGESCHORT IVM CORONA CRISIS >>