UITSLAGEN EN STANDEN

Uitslagen afgelopen week

Bouncers Basketball MSE 1 - High Five MSE 1
56 - 73

Bouncers Basketball M14 1 - BS Leiden M14 2
74 - 55

Klipperstars MSE 3 - Bouncers Basketball MSE 2
47 - 50

SV Argon M20 1 - Bouncers Basketball M20 2
28 - 72

Bouncers Basketball M18 1 - Rotterdam Basketbal M18 2
68 - 79

Bouncers Basketball M16 3 - Sportiff Company Grasshoppers British M16 2
61 - 59

BS Leiden M16 2 - Bouncers Basketball M16 1
68 - 102

B.O.B. X14 1 - Bouncers Basketball X14 2
30 - 46

Almere Pioneers X10 2 - Bouncers Basketball X10 2
8 - 37

Blauw-Wit MSE 1 - Bouncers Basketball MSE 1
71 - 76

Bouncers Basketball M20 2 - Quick Runners M20 1
20 - 0

Bouncers Basketball X14 3 - Novo Stars X14 1
20 - 0

Standen

Door op het team te klikken zie je ook het complete wedstrijdoverzicht!

Mannen Senioren 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1High Five MSE 11828192
2Bouncers Basketball MSE 1182672
3Blauw-Wit MSE 1182470
4Punch MSE 11822100
5HBV The Jumpers MSE 1192227
6Rotterdam Basketbal MSE 11820136
7Harlemlakers MSE 32020-108
8EBV Baros MSE 2191831
9Barons MSE 11812-11
10DAS MSE 21910-234
11CBV Binnenland MSE 2190-275
Mannen Senioren 2
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Divine MSE 11626163
2EBV Baros MSE 31826241
3CBV Binnenland MSE 4172053
4Hurricanes MSE 11618110
5B.O.B. MSE 11716-62
6Klipperstars MSE 21716-11
7BV Voorne MSE 1181641
8Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 11514-27
9Bouncers Basketball MSE 21914-104
10D.B.V. Rowic MSE 21712-70
11Klipperstars MSE 3100-334
Mannen U20 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Bouncers Basketball M20 11732349
2Rotterdam Basketbal M20 1171883
3Lokomotief M20 117162
4Biks Shots M20 11714-60
5BC Utrecht Cangeroes M20 11814-55
6The Black Eagles M20 11612-35
7Arnhem Eagles M20 11610-284
Mannen U20 2
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Bouncers Basketball M20 21120244
2BZ '72 M20 1914224
3Green Giants M20 1101249
4Quick Runners M20 1124-263
5SV Argon M20 1102-254
Mannen U18 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Rotterdam Basketbal M18 2916228
2Bouncers Basketball M18 1914166
3BV Squirrels M18 1101039
4De Dunckers M18 1108-68
5Zoebas M18 1108-62
6Hurricanes M18 1102-303
Mannen U16 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Bouncers Basketball M16 11730336
2CobraNova M16 11628415
3BS Leiden M16 21720158
4High Five M16 1171634
5Crackerjacks M16 11714-63
6Lokomotief M16 1166-247
7BC Utrecht Cangeroes M16 1162-633
Mannen U16 2
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1BS Leiden M16 31020330
2BV Leiderdorp M16 11014119
3CobraNova M16 2101480
4BV Oegstgeest M16 1106-183
5Bouncers Basketball M16 2104-153
6MSV Basketbal M16 1102-193
Mannen U16 3
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1CobraNovaK M16 3914153
2BV Alphia M16 1912141
3Bouncers Basketball M16 3101286
4Sportiff Company Grasshoppers British M16 288-40
5Zoebas M16 3104-254
6BS Leiden M16 5104-86
Gemengd U14 3
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1MSV Basketbal X14 11018332
2BS Leiden X14 51016261
3Zoebas X14 21014116
4Bouncers Basketball X14 3108-30
5Novo Stars X14 1104-102
6Sportiff Company Grasshoppers X14 2100-577
Gemengd U12 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1CobraNova X12 1816301
2HBV The Jumpers X12 1914218
3Bouncers Basketball X12 11014147
4BV Oegstgeest X12 1106-143
5Forwodians X12 294-202
6Lokomotief X12 3102-321
Gemengd U12 2
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Rebound X12 11016116
2BV Juventus X12 11016130
3Waterdragers X12 11014110
4Hurricanes X12 210839
5BV Squirrels X12 394-158
6Bouncers Basketball X12 290-237
Gemengd U10 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Quick RunnersK X10 1918277
2SVO Basketball X10 1101457
3Almere Pioneers X10 191118
4New Stars X10 1106-91
5Blue Arrows X10 194-148
6Bouncers Basketball X10 193-113

Komende wedstrijden

DatumTijdThuisUit
25-05-202219:45BZ '72 M20 1Bouncers Basketball M20 2
26-05-202218:30Lokomotief M14 1Bouncers Basketball M14 1
28-05-202211:30BV Hoofddorp M14 1Bouncers Basketball M14 1
28-05-202212:30Quick RunnersK X10 1Bouncers Basketball X10 1
28-05-202214:45The Black Eagles M20 1Bouncers Basketball M20 1
28-05-202218:45Bouncers Basketball M16 1BC Utrecht Cangeroes M16 1
04-06-202213:00Rotterdam Basketbal X14 3Bouncers Basketball X14 2
04-06-202215:30Rotterdam Basketbal MSE 1Bouncers Basketball MSE 1
04-06-202217:30Rotterdam Basketbal M18 2Bouncers Basketball M18 1
11-06-202211:30Woodpeckers X10 2Bouncers Basketball X10 2
30-06-202208:30Bouncers Basketball X14 2D.B.V. Rowic X14 2