Takenrooster en Wedstrijdprogramma

 
vrijdag 25 september 2020
Uitwedstrijden
19:15 Lokomotief-V18 1Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
 
zaterdag 26 september 2020
Waddinxveen
 
11:45
ZaalwachtMaaike Haeren
 
13:45
ZaalwachtMartin Faling
 
16:15
ZaalwachtGert Jan Oskam
 
11:45
Bardienst(Ouder van) Luuk Nakken
(Ouder van) Luna Baretta
 
14:00
BardienstRoy Steenland
 
16:15
BardienstMaarten van Zijl
 
12:15 X10 1-Lokomotief X10 1
ScheidsrechtersMaaike Haeren
Henrieke Heideman
Tafelaars(Ouder van) Seth Petersen
Mika Poot
 
12:15 M16 3-Blue Arrows M16 2
ScheidsrechtersJayvy Zwijnenburg
Jolanda Zwijnenburg-Geurts
TafelaarsDavid Van Loo
Donna Faling
 
14:00 M14 1-Lokomotief M14 1
Tafelaars(Ouder van) David Van Loo
(Ouder van) Finn Baars
Tycho Zwijnenburg
 
16:00 M16 1-Vlijmscherp SVH M16 1
Tafelaars(Ouder van) Tim Hocker
(Ouder van) Lucas Oskam
Senna Mooijekind
 
zaterdag 26 september 2020
Uitwedstrijden
11:00 Almere Pioneers-M18 1Almere Poort (Piere de Coubertinlaan, 1362 LA, Almere)
12:00 Crackerjacks-X14 4Zielhorst (Trompetstraat, 3822 OK, Amersfoort)
12:00 Lokomotief-X12 1Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
12:30 DAS-X14 2Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)
13:15 Sportiff Company Grasshoppers-M18 2Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
13:30 HBV The Jumpers-M16 2't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
14:45 Forwodians,-X14 3De Schans (Nijverheidsweg, 2215 MH, Voorhout)
16:30 Helmink Heroes Zwijndrecht-MSE 2Develhal (Parklaan, 3335 LM, Zwijndrecht)
19:00 Forwodians-M20 1De Schans (Nijverheidsweg, 2215 MH, Voorhout)
20:30 Goba-MSE 3Oosterbliek (Wiarda Beckmanplein, 4207 NC, Gorinchem)
 
zaterdag 03 oktober 2020
Gouda
 
10:30
ZaalwachtHenk Zwiers
 
15:30
ZaalwachtJuan de Miranda
 
17:30
ZaalwachtAnnemarie Diouf
 
19:30
ZaalwachtChristian de Rooij
 
11:00 X10 1-Sportiff Company Grasshoppers X10 1
ScheidsrechtersWessel Alderden
Tafelaars(Ouder van) Luca Bolk
Jochem Bos
 
11:00 M16 3-CobraNova M16 3
ScheidsrechtersHenk Zwiers
TafelaarsKoen Anders
Max Huizer
 
12:45 M18 2-Cady 73 M18 3
ScheidsrechtersJoep van den Meiracker
Marten de Vries
TafelaarsKane Captein
Vince Martis
 
12:45 M16 2-New Stars M16 1
ScheidsrechtersEwoud Spruijt
Lennart Heijmans
TafelaarsTjalle Heerema
Willem Kraamer
 
14:30 MSE 2-Divine MSE 1
ScheidsrechtersNiels Scheps
Paul Kannegieter
TafelaarsBlaise Bahizire
Vincent Van Loo
 
16:15 M14 1-CBV Binnenland M14 1
TafelaarsMaurits de Jong
(Ouder van) Mika Poot
(Ouder van) Yannis Asprogerakas
 
18:15 M16 1-Crackerjacks M16 1
Tafelaars(Ouder van) Seal Diouf
(Ouder van) Lukas Dullemond
Massal Diouf
 
20:15 MSE 1-Biks Shots MSE 1
TafelaarsBjorn Alderden
Jordan de Miranda
Seal Diouf
 
zaterdag 03 oktober 2020
Uitwedstrijden
10:00 Cady 73-X12 1Sporthal De Lijster (Lijstersingel, 2902 JD, Capelle a/d IJssel)
12:15 Westland Stars-MSE 3Westlandhal (Spinel, 2691 TM, s-Gravenzande)
13:30 HBV The Jumpers-X14 3't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
15:00 CobraNova-X14 2Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
17:30 BC Utrecht Cangeroes-X14 4Sporthal Lunetten (Zwarte Woud, 3524 SG, Utrecht)
17:30 B.O.B.-M20 1Sporthal Carla de Liefde (Polderlaan, 3261 ZA, Oud Beijerland)
18:00 Goba-V18 1Oosterbliek (Wiarda Beckmanplein, 4207 NC, Gorinchem)
 
zaterdag 10 oktober 2020
Gouda
 
12:15 X14 4-DAS X14 3
 
12:15 X12 1-Sportiff Company Grasshoppers X12 2
ScheidsrechtersJohn van de Kruijs
 
14:00 X14 2-BV Juventus X14 1
ScheidsrechtersJasper Bos
Emma Bouthoorn
 
14:00 X14 3-Westland Stars X14 1
ScheidsrechtersIlona Beckmann
Stefan Breedijk
 
15:45 V18 1-CBV Binnenland V18 2
 
15:45 MSE 3-HBV The Jumpers MSE 2
TafelaarsFedor Klinkenberg
 
zaterdag 10 oktober 2020
Uitwedstrijden
10:55 Zoebas-M16 2Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
11:30 HBV The Jumpers-M16 3't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
12:30 Klipperstars-M18 1Klipper De (Klipperstraat, 2957 EM, Nw.Lekkerkland)
13:00 De Dunckers-M16 1Dudok Arena (Arena, 1213 NW, Hilversum)
13:00 Zoebas-M18 2Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
14:30 BS Leiden-M14 1Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
14:30 BS Leiden-X10 1Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
15:45 CBV Binnenland-MSE 2De Driesprong (Marijkesingel, 2991 BK, Barendrecht)
17:00 Barons-MSE 1De Doelen (De Doelen, 4813 GP, Breda)
20:45 Sportiff Company Grasshoppers-M20 1Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
 
zaterdag 31 oktober 2020
Waddinxveen
 
18:30
BardienstJesca Oskam-Van Loo
 
12:15 X10 1-Rebound X10 1
 
12:15 M16 3-Forwodians M16 2
 
14:00 M18 2-CobraNova M18 2
 
15:45 M14 1-Aquila M14 1 M14 1
 
17:45 M16 1-High Five M16 1
Tafelaars(Ouder van) Maurits de Jong
(Ouder van) Teis Hummels
 
19:45 MSE 1-Blauw-Wit MSE 1
 
zaterdag 31 oktober 2020
Uitwedstrijden
10:30 BS Leiden-X14 3Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
10:30 BS Leiden-X12 1Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
12:00 BV Oegstgeest-X14 2Sporthal De Cuyl (De Voscuyl, 2341 BJ, Oegstgeest)
14:00 BV Oegstgeest-MSE 3Sporthal De Cuyl (De Voscuyl, 2341 BJ, Oegstgeest)
14:45 CobraNova-X14 4Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
16:30 BS Leiden-V18 1Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
 
vrijdag 06 november 2020
Waddinxveen
 
19:00
ZaalwachtGert Jan Oskam
 
21:00
ZaalwachtStephan Rodenburg
 
19:00
BardienstIlse Overvest
Jessica Zeevaart
 
21:15
BardienstGert-Jan Kraaijenbrink
Gert Jan Oskam
 
19:30 V18 1-NIEUW Generation Basketball V18 1
ScheidsrechtersMelvin Vermeulen
 
21:15 MSE 3-EBV Baros MSE 3
TafelaarsPeter Kraaijenbrink
 
12:15 X14 4-BC Shooters X14 1
 
12:15 X12 1-BC Utrecht Cangeroes X12 2
ScheidsrechtersWilliam van Leeuwen
 
14:00 X14 2-Hurricanes X14 1
 
14:00 X14 3-NIEUW Generation Basketball X14 1
 
15:45 M20 1-Hurricanes M20 1
 
zaterdag 07 november 2020
Uitwedstrijden
09:30 Rotterdam Basketbal-X10 1Alexanderhal (Sjanghailaan, 3066 SJ, Rotterdam)
12:30 BS Leiden-M16 2Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
13:15 B.Z.72 M16-1-M16 3Sporthal de Koppeling (De Clomp 1918, 3704KS, ZEIST)
15:00 Divine-M16 1Sporthal Oostervant (Oostervantstraat, 3021 PT, Rotterdam)
16:15 BV Voorne-MSE 2Dukdalf (Reede, 3232 CV, Brielle)
18:45 MBCA Amstelveen-M18 1Goudsmithal (Sportlaan 29, 1185TB, AMSTELVEEN)
 
vrijdag 13 november 2020
Waddinxveen
 
19:30 M18 1-The Challengers M18 1
 
21:15 MSE 2-Rotterdam-Zuid MSE 1
 
zaterdag 14 november 2020
Gouda
 
11:00 X10 1-BV Squirrels X10 1
 
11:00 M16 3-DAS M16 2
 
12:45 M16 2-BS Leiden M16 4
 
14:30 M16 1-CobraNova M16 1
Tafelaars(Ouder van) Latif Diouf
(Ouder van) Maurits de Jong
 
16:30 MSE 1-TSBV Pendragon MSE 2
 
zaterdag 14 november 2020
Uitwedstrijden
11:00 Zoebas-X14 3Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
13:00 Zoebas-X12 1Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
13:30 HBV The Jumpers-MSE 3't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
14:30 Helmink Heroes Zwijndrecht-X14 2Develhal (Parklaan, 3335 LM, Zwijndrecht)
16:30 Eem 78-M20 1 (, , )
17:30 B.O.B.-V18 1Sporthal Carla de Liefde (Polderlaan, 3261 ZA, Oud Beijerland)
 
vrijdag 20 november 2020
Waddinxveen
 
19:30 V18 1-Helmink Heroes Zwijndrecht V18 1
 
21:15 MSE 3-Lokomotief MSE 3
 
12:15 X14 3-SV Argon X14 1
 
12:15 X12 1-DAS X12 2
 
14:00 X14 4-Break Stars X14 2
 
14:00 X14 2-Divine X14 1 X14 2
 
zaterdag 21 november 2020
Uitwedstrijden
13:00 CBV Binnenland-MSE 1De Driesprong (Marijkesingel, 2991 BK, Barendrecht)
15:00 Landslake Lions-M14 1Indoor Centrum (Zuideinde, 1121 CL, Landsmeer)
15:00 BV Leiderdorp-M18 2De Bloemerd (De Bloemerd, 2353 BZ, Leiderdorp)
16:30 Sportiff Company Grasshoppers-M16 2Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
18:00 Rebound-MSE 2De Schenkel (Schenkeltje, 3295 KK, s-Gravendeel)
18:45 BC Utrecht Cangeroes-M16 3Sporthal Lunetten (Zwarte Woud, 3524 SG, Utrecht)
13:00 High Five-M14 1De Drieburcht (Wagnerplein, 5011 LP, Tilburg)
 
vrijdag 11 december 2020
Waddinxveen
 
19:30 M18 1-BC Gaasperdam Warriors M18 1
 
21:15 MSE 2-Hurricanes MSE 1
 
zaterdag 12 december 2020
Gouda
 
13:15 X10 1-Zoebas X10 1
 
13:15 M16 3-Crackerjacks M16 3
 
15:00 M18 2-Westland Stars M18 1
 
15:00 M16 2-NIEUW Generation Basketball M16 1
 
16:45 M14 1-BV Groningen M14 1
 
18:45 M16 1-Woodpeckers M16 1
Tafelaars(Ouder van) Tycho Zwijnenburg
(Ouder van) Lukas Dullemond
 
20:45 MSE 1-Arnhem Eagles MSE 1
 
zaterdag 12 december 2020
Uitwedstrijden
11:15 Sportiff Company Grasshoppers-X14 3Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
12:45 BV Voorne-M20 1Dukdalf (Reede, 3232 CV, Brielle)
14:15 Westland Stars-V18 1Westlandhal (Spinel, 2691 TM, s-Gravenzande)
14:45 CobraNova-X12 1Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
15:45 Woodpeckers-X14 2Sporthal De Slinger (De Slinger, 3995 DE, Houten)
16:45 De Dunckers-X14 4Dudok Arena (Arena, 1213 NW, Hilversum)
18:00 LUSV Basketbal-MSE 3U.S.C. (Einsteinweg, 2333 CB, Leiden)
 
zaterdag 19 december 2020
Gouda
 
12:45
ZaalwachtTessa Molijn
 
13:15 X14 3-BV Leiderdorp X14 1
 
13:15 X12 1-HBV The Jumpers X12 1
ScheidsrechtersBert Welkers
 
15:00 X14 4-Green Giants X14 1
ScheidsrechtersMireille Raaphorst
 
16:45 X14 2-BS Leiden X14 3
 
16:45 M20 1-Westland Stars M20 1
 
18:30 MSE 3-Silvertown Lions MSE 1
 
zaterdag 19 december 2020
Uitwedstrijden
10:30 BS Leiden-X10 1Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
12:30 BS Leiden-M16 3Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
13:00 CobraNova-M16 2Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
16:30 BS Leiden-M16 1Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
17:00 Rotterdam Basketbal-M18 1Alexanderhal (Sjanghailaan, 3066 SJ, Rotterdam)
19:15 High Five-MSE 1De Drieburcht (Wagnerplein, 5011 LP, Tilburg)
19:30 Novo Stars-M18 2De Steupel (Maarten Freeke Wije, 2421 TP, Nieuwkoop)
13:45 Lokomotief-M16 2Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
 
zaterdag 09 januari 2021
Waddinxveen
 
08:30 MSE 3-BV Leiderdorp MSE 1
 
zaterdag 09 januari 2021
Uitwedstrijden
11:45 Blauw-Wit-M16 1In de Roos (Commandobaan, 4706 CL, Roosendaal)
15:00 BV Hoofddorp-M14 1Sportcomplex Koning Willem-Alexander (Bennebroekerweg 800, 2134AB, HOOFDDORP)
18:00 Cady 73-MSE 1Sporthal De Lijster (Lijstersingel, 2902 JD, Capelle a/d IJssel)
18:00 Klipperstars-MSE 2Klipper De (Klipperstraat, 2957 EM, Nw.Lekkerkland)
 
zaterdag 16 januari 2021
Waddinxveen
 
08:30 MSE 2-B.O.B. MSE 1
 
10:15 M14 1-BV Noordkop M14 1
 
10:15 M16 1-Hanze Stars M16 1
 
zaterdag 16 januari 2021
Uitwedstrijden
08:30 Punch-MSE 3Sportcentr.TU Delft (Mekelweg, 2628 CD, Delft)
 
zaterdag 23 januari 2021
Waddinxveen
 
08:30 MSE 2-Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1
 
08:30 MSE 3-Goba MSE 1
 
zaterdag 23 januari 2021
Uitwedstrijden
13:45 Lokomotief-M14 1Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
18:00 Vlijmscherp SVH-M16 1Die Heygrave (Burg. Zwaansweg, 5251 CJ, Vlijmen)
 
zaterdag 30 januari 2021
Waddinxveen
 
08:30 MSE 3-Westland Stars MSE 2
 
zaterdag 30 januari 2021
Uitwedstrijden
08:30 Divine-MSE 2Sporthal Oostervant (Oostervantstraat, 3021 PT, Rotterdam)
15:30 CBV Binnenland-M14 1De Driesprong (Marijkesingel, 2991 BK, Barendrecht)
17:00 Biks Shots-MSE 1Sporthal Europapark (, , Groningen)
17:45 Crackerjacks-M16 1Zielhorst (Trompetstraat, 3822 OK, Amersfoort)
 
zaterdag 06 februari 2021
Waddinxveen
 
08:30 MSE 2-CBV Binnenland MSE 3
 
10:15 M14 1-BS Leiden M14 2
 
10:15 M16 1-De Dunckers M16 1
 
12:15 MSE 1-Barons MSE 1
 
zaterdag 06 februari 2021
Uitwedstrijden
15:30 HBV The Jumpers-MSE 3't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
11:00 TBG Dragons-M16 1De Horstacker (Horstacker, 6546 EK, Nijmegen)
12:15 Aquila M14 1-M14 1Wildervanckhal (Woortmanslaan, 9648 AA, Wildervank)
 
zaterdag 27 februari 2021
Waddinxveen
 
08:30 MSE 3-BV Oegstgeest MSE 1
 
zaterdag 27 februari 2021
Uitwedstrijden
15:45 High Five-M16 1De Drieburcht (Wagnerplein, 5011 LP, Tilburg)
20:45 Blauw-Wit-MSE 1In de Roos (Commandobaan, 4706 CL, Roosendaal)
 
zaterdag 06 maart 2021
Waddinxveen
 
08:30 MSE 2-BV Voorne MSE 1
 
10:15 M14 1-High Five M14 1
 
10:15 M16 1-Divine M16 1
 
zaterdag 06 maart 2021
Uitwedstrijden
17:30 EBV Baros-MSE 3Woudestein (Burg. Oudlaan, 3062 PA, Rotterdam)
21:00 TSBV Pendragon-MSE 1Studentensporthal KUB (Academielaan, 5037 ET, Tilburg)
 
zaterdag 13 maart 2021
Waddinxveen
 
08:30 MSE 3-HBV The Jumpers MSE 3
 
zaterdag 13 maart 2021
Uitwedstrijden
15:45 CobraNova-M16 1Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
18:00 Rotterdam-Zuid-MSE 2 (, , )
 
zaterdag 20 maart 2021
Waddinxveen
 
08:30 MSE 2-Rebound MSE 1
 
10:15 M14 1-Landslake Lions M14 1
 
10:15 M16 1-TBG Dragons M16 1
 
12:15 MSE 1-CBV Binnenland MSE 2
 
zaterdag 20 maart 2021
Uitwedstrijden
19:30 Lokomotief-MSE 3Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
 
zaterdag 27 maart 2021
Waddinxveen
 
08:30 MSE 3-LUSV Basketbal MSE 1
 
zaterdag 27 maart 2021
Uitwedstrijden
12:00 BV Groningen-M14 1Sporthal Europapark (, , Groningen)
13:00 Woodpeckers-M16 1Sporthal De Slinger (De Slinger, 3995 DE, Houten)
17:00 Hurricanes-MSE 2Den Oert (J.A. Heijwegenlaan, 3201 KH, Spijkenisse)
20:30 Arnhem Eagles-MSE 1MFC de Omnibus (Pallas Atheneplein, 6846 XA, Arnhem)
21:00 Silvertown Lions-MSE 3De Meent ('s-Heerenbergstr., 2871 WH, Schoonhoven)
 
zaterdag 10 april 2021
Waddinxveen
 
10:15 MSE 1-High Five MSE 1
 
10:15 M16 1-BS Leiden M16 2